Jak nakupovat

Obsluha e-shopu vela.cz je velmi jednoduchá a určitě si s ní poradíte. Pokud chcete nabídku jen prohlížet, můžete zvolit v levém menu kategorii a postupně prohlédnout celý sortiment produktů. Hledáte-li konkrétní druh předmětu, můžete použít hledání podle "Textu", klikem na "Zobrazit" se dostanete přímo na hledaný produkt. Dále si ještě můžete zvolit, počet produktů na stránce, ať nemusíte dlouho rolovat kolečkem myši a v dalším filtru se můžete rozhodnout o podmínkách řazení zboží v nabídce.

Klikem na obrázek se dostanete k podrobnostem o produktu. Zjistíte jeho dostupnost, uvidíte obrázky z více pohledů , je zde také podrobnější popis předmětu, případné podmínky minimálního množství  pro objednání.  V šedé oblasti jsou uvedeny "Parametry" zboží, které se Vám mohou hodit v rozhodování o jeho výběru. V "Souborech ke stažení"(vektor produktu) naleznete zpravidla výkresy s volbou umístění případného reklamního potisku. Formulář "Poptávka potisku" je umístěn v samém závěru prohlížení otevřené karty zboží (zobrazí se ale jen po registraci nebo přihlášení). Více informací o technologiích ke značení nebo potisku najdete v samostatném oddíle tohoto shopu. Před výběrem potisku je ještě ukázka dalších barevných variant vybraného zboží, ze kterých si můžete vybírat.

Podmínkou prvního objednání zboží je vyplnění formuláře "Registrace". Tento e-shop je určen pouze pro právnické osoby a podnikatele s IČ. Po odeslání Vaší objednávky, obdržíte na Vámi uvedenou mailovou adresu potvrzení o jejím přijetí a založení.

V nabídce "Informace" se můžete jednak dozvědět o historii i současnosti naší společnosti, naleznete zde také potřebné dokumenty upravující podmínky obchodování s námi. V oddíle "Aktuality" se Vám budeme snažit přinášet novinky nebo užitečné informace, které se Vám mohou při obchodování hodit. Cenově zvýhodněné zboží naleznete v rubrice "Akční nabídka". Poslední nabídkou horní lišty je "Kontakt" kde dle samotného názvu naleznete potřebné údaje o splečnosti VELA CZECH, s.r.o.   

Samostatný web pro výběr psacích potřeb agentury VELA CZECH, s.r.o. naleznete na webu aaapera.cz