Olivy bez pecky

karty
řádky

Souprava Olivia s vidličkou EXCLUSIVE

Katalogové číslo: 1012116-3

Sada Olivia v černém kartónovém balení. Zelené nebo černé olivy bez pecky s porcelánovou miskou a luxusní vidličkou Toner.

více informací

Cena: 6,288 € bez DPH

Souprava Olivia s vidličkou LUX

Katalogové číslo: 1012114-3

Sada Olivia v modrém kartónovém balení. Zelené nebo černé olivy bez pecky s porcelánovou miskou a luxusní vidličkou Toner.

více informací

Cena: 5,916 € bez DPH

Souprava Olivia s vidličkou ECO

Katalogové číslo: 1012115-3

Sada Olivia v přírodním kartónovém balení. Zelené nebo černé olivy bez pecky s porcelánovou miskou a luxusní vidličkou Toner.

více informací

Cena: 5,716 € bez DPH

Balicí sada LAGE

Katalogové číslo: 65902208

Balicí sada LAGE je návrhem hotového dárkového balení. Sada obsahuje krabici, výplň a dekorativní obal. Krabice je vyrobena z vysoce kvalitní kraftové lepenky. Vyznačuje se vysokou odolností. Výplň je vyrobena z papíru certifikovaného FSC a splňuje také požadavky na styk s potravinami. Souprava je biologicky odbouratelná a ekologicky neutrální.

více informací

Cena: 5,153 € bez DPH

Středna kraftová krabička VERI

Katalogové číslo: 65902207

Balicí sada VERI je návrhem hotového dárkového balení. Sada obsahuje krabici, výplň a dekorativní obal. Krabice je vyrobena z vysoce kvalitní kraftové lepenky. Vyznačuje se vysokou odolností. Výplň je vyrobena z papíru certifikovaného FSC a splňuje také požadavky na styk s potravinami. Souprava je biologicky odbouratelná a ekologicky neutrální.

více informací

Cena: 4,447 € bez DPH

Malá kraftová krabička SODO

Katalogové číslo: 659022206

Krabice SODO je vyrobena z vysoce kvalitního kartonu potaženého kraftem, vlna E. Hmotnost 390 g zajišťuje velmi dobrou trvanlivost. Obal je vyroben z matrice, díky níž je precizně a esteticky zpracován.

více informací

Cena: 3,647 € bez DPH

Sada podtácků NETO

Katalogové číslo: 65916609

Sada dvou podšálků pod hrnky vyrobených z kombinace bambusu a umělého mramoru. Materiál je trvanlivý a odolný proti poškození. Podšálky vypadají elegantně a jistě se hodí do mnoha interiérů. Baleno v kartonové krabici.

více informací

Cena: 2,350 € bez DPH