Utěrka na brýle
Kostky
Samolepící bločky
Power bank
Šátek
USB Flash
Kuličková pera

Dárky s lidským rozměrem

VELA CZECH, s.r.o. – velkoobchod s reklamními a dárkovými předměty

Vítejte v našem e-shopu vela.cz, který jsme převedli do nového prostředí, shodného s našim internetovým obchodem s psacími potřebami aaapera.cz. Sjednocení designu, ovládání a kvality obou obchodů vám určitě pomůže v orientaci a rychlosti jejich ovládání a tím dojde i k ušetření vašeho času. Jestliže platí pořekadlo že „Čas jsou peníze“, můžete ty uspořené pak u nás utratit.

Vyberte si u nás ze široké nabídky reklamních a dárkových předmětů pro své partnery nebo zákazníky. Současně se změnou prostředí jsme doplnili nové zboží z našich katalogů. Určitě jste si všimli, že tyto prošly značným občerstvením obsahu.

Soupis kategorií začíná nabídkou Sady Velia, jedná se o kvalitní nabídku souprav, které sami sestavujeme z vybraných produktů převážně českých dodavatelů. Sady se značkovým vínem, slivovicí, medovinou a fermentovanými uzeninami potěší určitě každého gurmána. Novinkou v této kategorii jsou doplňky ze skla a kvalitní ručně vyrobené vánoční foukané baňky. Tak jako téměř u celé naší nabídky produktů je dán i zde průchod vaší kreativitě a můžete si sestavit svůj návrh vánoční ozdoby. Můžete vaše partnery obléci, vybavit elektronikou, potěšit drobnými dárky jako jsou přívěšky na klíče ve formě žetonů do nákupního košíku, svítilny, reflexní motivy apod. nebo i luxusním zbožím od výrobců značek CERRUTI 1881, NINA RICCI, UNGARO, Victorinox, Solingen.

Pro VIP zákazníky dodáváme certifikované Historické repliky skla od světově uznávaných sklářů (včetně vína, slivovice). Novou kategorií jsou Vonné svíčky. Sestavte si svůj vlastní tvar, barvu (vzor potisku), vůni i barvu a druh vosku.

Nezbývá, než prozkoumat náš e-shop a přát dobré nápady a šťastnou ruku při výběru.

 

 

Aktuality

VÁNOČNÍ Cukrovinky 2022

19. 8. 2022

Pro každého sladký dárek k Vánocům

více

ODZNAKY, medaile ...

18. 3. 2022

Nyní nabízíme i odznaky, medaile a plakety :-)

více

Nové nabídky v kategorii Ekologických psacích potřeb

27. 2. 2020

Pro milovníky ekologie a předmětů z materiálů šetrných k přírodě jsme rozšířili nabídku o bambusové kuličkové pero FOLL a LASS, kuličkové pero REVIkuličkové pero ETNO a soupravu na psací stůl ISLA.

více

Akční nabídky

Akční nabídka desinfekčních gelů - leden 2021

26. 1. 2021

Nabízíme kapesní desinfekční gely o objemu 10 ml, které lze opakovaně doplňovat, jako praktický reklamní předmět. Předností je vysoké procento alkoholu (75%) a příjemná vůně a konzistence.

Nyní navíc akce DÁREK ZDARMA: k nákupu 500 ks gelů dostanete 20 ks opakovaně použitelných masek FFP2 KN95!!!

více